Ara toplam: 0.00 EUR

Sıkça Sorulan Sorular

Kişisel verilerin toplanması ve saklanması konusunda en üst güvenlik önlemlerini kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz bankalara şifreli bir şekilde gönderilmektedir ve tarafımızdan saklanmamaktadır. Siparişinizin gönderileceği adresi belirleyin. Ardından, bir ödeme yöntemi seçin ve 'Satın al' düğmesine tıklayın. Bu kadar basit! accessories.com sitesinden mağazaya kayıt olmanız gerekmiyor. Siparişinizle ilgili bilgileri içeren bir onay e-postası göndereceğimiz e-posta adresinizi kontrol edin!
Bütün kredi kartları (VISA, Mastercard, American Express) ya da banka havalesi yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz.
Alışverişlerinizde tüm banka kartları ile ödeme yapabilirsiniz. Banka kartları ile yapılan alışverişlerin iadesinde para iadesinin hesabınıza geçmesi bankanıza bağlı olarak daha uzun sürebilir.
Accessories.com üzerinden satılan her ürünün satış fiyatına KDV dahildir.
Yapacağınız alışverişlerde herhangi bir sınır yoktur. Güvenliğiniz için alışverişlerin ödemesinde 3D zorunluluğu bulunur.
Accessories.com için çevrimiçi alışverişte güvenlik en temel unsurdur. Tüm işlemler güvenli ödeme sistemleri üzerinden gerçekleştirilmektedir. Gizli ödeme bilgileri şirkete doğrudan şifrelenmiş formatta (SSL) aktarılmaktadır.
Ürün satın almak için üye olmak zorunda değilsiniz. Üye olmadan da alışveriş yapabilirsiniz.
Sitemize üye olmak için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Üye olmadan da mağazamızı gezebilirsiniz ancak kampanyalarımızdan haberdar olabilmeniz ve yararlanabilmeniz için üye olmanız gereklidir.
Daha önce sitemize üye olmuş, ancak hatırlamıyorsanız; üye girişi sayfasında ilgili alana üyeliğinizi oluştururken kullandığınız e-posta adresinizi yazdıktan sonra “Şifremi unuttum “ butonuna basarak yeni şifrenizi belirlemeniz için tarafınıza e-posta gönderilmesini sağlayabilirsiniz.
artınızdan ödeme yaparak siparişinizi tamamladığınız andan elinize ulaşana kadar aşağıdaki bilgilendirme mesajlarını alırsınız. 1. Ödeme tamamlanınca “accessories.com | Siparişiniz alındı” başlıklı bir bilgilendirme mesajı 2. Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde üyelik bilgileriniz ile sisteme giriş sağlarsanız hangi kargoya verildiğini ve kargo numaranızı görebilirsiniz.
Evet. Faturanız alışveriş sonrası tarafınıza ürünleriniz ile birlikte kargo ile size iletilecek.
"Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" 14 gündür.
İade talebinizin kabul edilmesi için gönderilen ürünün paketinin hasar almamış, ürünün kullanılmamış ve zarar görmemiş olması gerekmektedir. İade talebinizin geçersiz kabul edileceği durumlarla ilgili olarak aşağıdaki kuralları okumanızı rica ederiz: Yılbaşı, Sevgililer Günü, Anneler Günü gibi özel günlere yönelik kişiye özel hazırlanan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir. Sadece sizin için hazırlanan aksesuar ve takıların iadesi kabul edilemez Satışa sunulandan farklı olarak üzerinde değişiklik yapılan (Örneğin; sitede sunulandan farklı üretilen) ürünlerde, aksesuarlarda ve çantalarda iade kabul edilmemektedir. Kullanıcı hatası ile hasar gören ürünler iade alınamamaktadır. Ürünü; faturası, orijinal kutusu, orijinal ambalajı ve kesilip kopartılmamış etiketi ile birlikte, yanında gönderilen dokümanlar ve tüm aksesuarlar da dahil edilerek göndermeniz gerekmektedir. İadenin gerçekleşebilmesi için ürünlerin kullanılmamış ve bozulmamış olması gerekmektedir. Kullanım sırasında vücuda temas eden ürünler (bijuteri vb.) hijyenik sebeplerle iade edilememektedir. Paketinizi aldığımızda beden değişikliği veya ücret iadesi gerçekleştirmeden önce ürünlerin durumu kontrol edilecektir.
İptal ya da iade gerçekleştirildiği halde kampanya koşulları sağlanmaya devam ediyorsa kampanya iptal olmaz. İptal ya da iade sonrası siparişte kalan ürünler kampanya şartlarını sağlamaya yetmiyorsa kampanya iptal olur. Ücret iadesi kampanyanın indirimi düşülerek yapılır.
Tarafınıza ulaşmış siparişlerin iptali ve iadesi ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra 7-10 iş günü içinde, ödemenin gerçekleştirildiği şekilde yapılmaktadır. Kredi kartı ile ödemesi yapılan siparişlerin iadesi, ödeme yapılan kredi kartına 1-7 iş günü içinde yapılmaktadır. Ödemenin kredi kartına taksit seçeneği ile yapıldığı takdirde ise ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay ödemenin yapıldığı kredi kartına iade edilecektir. Bu prosedür; tarafımızdan değil, bankanız tarafından belirlenmiştir.
Taksitli ödeme seçeneğiyle aldığınız ürüne ait tutarın tamamı, kredi kartınıza iade edilir. Bankanız tarafından iadenizin geri ödenmesi taksitli olarak kartınıza yansıtılır.
Kadın, Erkek ve Çocuk (42 bedene kadar) serilerimizdeki ürünlere gidin ve istediğiniz ürünü bulun. Kıyafet, beden ve renk filtrelerini kullanmanızı öneriyoruz; ayrıca ürünleri fiyatına göre en düşükten en yükseğe veya en yüksekten en düşüğe sıralayabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünü biliyorsanız veya katalogda beğendiğiniz bir ürünü satın almak istiyorsanız, aradığınız şeyi hızlı bir biçimde bulmak için web sayfasının üst kısmındaki arama motorunu kullanabilirsiniz. Favori ürünlerinizi alışveriş sepetine eklediğiniz anda, sipariş vermek için üzerine tıklayın. Çok uzun süre beklemeyin, çünkü çok fazla talep gören ürünler alışveriş sepetinize eklemiş olsanız dahi tükenebilir. Siparişinizin gönderileceği adresi belirleyin. Ardından, bir ödeme yöntemi seçin ve 'Satın al' düğmesine tıklayın. Bu kadar basit! Accessories.com sitesinden mağazaya kayıt olmanız gerekmiyor. Siparişinizle ilgili bilgileri içeren bir onay e-postası göndereceğimiz e-posta adresinizi kontrol edin!